LOKALIZACJA WYCIEKÓW

501 504 834

OSUSZANIE

531 611 542

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

IDENTYFIKACJA PRZYCZYN WILGOCI WROCŁAW

Diagnostyka BUDOWLANA I OPINIE MYKOLOGICZNE Wrocław

Przyczyny wilgoci w budynkach mogą być różnorodne, a ich konsekwencje mogą być bardzo poważne. Woda, która wnika do budynku, może powodować korozję i degradację elementów konstrukcyjnych i wykończenia, a także prowadzić do powstawania różnych form grzybów i pleśni, co nazywa się korozją biologiczną.

Dlatego też, wczesna diagnoza i identyfikacja przyczyn wilgoci jest niezwykle ważna w celu zapobieżenia poważniejszym uszkodzeniom budynku. Jako specjaliści z odpowiednim doświadczeniem i wyposażeniem diagnostycznym jesteśmy w stanie dokładnie zbadać przyczyny wilgoci i przedstawić optymalny sposób naprawy.

Podobnie jak lekarz musi dokładnie zdiagnozować chorobę pacjenta przed zastosowaniem odpowiedniego leczenia, tak samo specjaliści od remontów budowlanych muszą dokładnie zbadać przyczyny wilgoci przed rozpoczęciem prac naprawczych. Znajomość fizyki budowli i biologii budowlanej jest niezbędna do właściwej oceny stanu technicznego budynku oraz identyfikacji przyczyn wilgoci.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem diagnostycznym i parkiem maszynowym, dlatego jesteśmy w stanie szybko i skutecznie zdiagnozować problemy związane z wilgocią i przeprowadzić naprawy, które zapobiegną dalszej degradacji budynku.

  • Lokalizacja wycieku – Mieszkanie o powierzchni do 100 m2
  • Lokalizacja wycieku – Dom o powierzchni do 200 m2
  • Lokalizacja wycieku – Lokal usługowy do 300 m2
  • Lokalizacja wycieku – Teren zewnętrzny do 2 000 m2

UWAGA: Powyższe ceny dotyczą lokalizacji jednego wycieku i są cenami orientacyjnymi na zmianę, których wpłynąć mogą inne okoliczności. Zlecenie lokalizacji wycieku nie obejmuje diagnostyki sieci.

Koszyk na zakupy