Klinika Wilgoci : Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

TELEFON

501 504 834

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

ZAPYTAJ

Technika wkładek ceramicznych

Przygotowanie otworów

Warto wiedzieć

Metody - Pomiary Wilgotności

W większości przypadków osuszania szkody podposadzkowej instalacja wymaga przygotowania otworów dzięki którym przeprowadzamy proces osuszania i usunięcia szkody wodnej.

W przypadku potrzeby wykonania otworów w płytkach ceramicznych i gresowych Klinika Wilgoci oferuje wkładki ceramiczne do ich wypełnienia po usunięciu szkody wodnej. Wykonanie otworów w płytkach jest niezbędne do przygotowania instalacji dzięki, której zostanie przeprowadzony proces osuszania konstrukcji podposadzkowej i w konsekwencji usunięcie szkody. Należy pamiętać, że pozostawienie wody i wilgoci w konstrukcji podposadzkowej będzie w kolejnych latach stale wpływało na użytkowane pomieszczenia w formie degradacji tynków, farby, powstawania grzyba i pleśni jak również bardzo niekorzystne parametry powietrza.

W niektórych przypadkach istnieje możliwość usunięcia płytki bez jej uszkodzenia dzięki czemu można ją ponownie zabudować.

 

 

Zobacz 

O NAS

Firma  oferuje kompletną diagnostykę budowlaną   szkód spowodowanych destrukcyjnym działaniem wilgoci wraz z działaniami naprawczymi i  zwalczaniem zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

ZAPYTANIA

Jeżeli masz pytania dot. zalania, lokalizacji wycieków, odgrzybiania wpisz swój adres

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

KONTAKT

Masz pytania dot. szkody wodnej ?  Skontaktuj sie z nami

Ogrodowa 24 A, Kiełczów 55-093

501 504 834

Przygotowane przez HEN STUDIO

© 2021 Klinika Wilgoci. Wszystkie Prawa Zastrz.