Klinika Wilgoci : Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

TELEFON

501 504 834

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

ZAPYTAJ

OSUSZANIE PO ZALANIACH

Oferujemy kompletną obsługę związaną z likwidacją szkód zalaniowych i skuteczne osuszanie po zalaniach. Macie Państwo w nas kompleksowego Partnera w likwidacji stuków awarii. Zapewniamy opiekę od początku do końca likwidacji szkody. Od lokalizacji miejsca wystąpienia awarii do wykonania naprawy, poprzez sporządzenie opinii techniczno–mykologicznych dotyczących rozmiarów zawilgocenia i zagrzybienia wraz z kosztorysem prac osuszeniowych i remontowych.

Posiadamy specjalistyczną wiedzę oraz sprzęt diagnostyczny i najnowocześniejszy sprzęt osuszeniowy, gwarantujący największą efektywność prac. Jednocześnie uwzględniamy zarówno interesy Poszkodowanego, jak i Ubezpieczyciela.

Jak przebiega osuszanie po zalaniach?

Ustalamy zakres i skutki wystąpienia zawilgocenia i na tej podstawie przygotowujemy ofertę kosztową. Nasze kosztorysy są kalkulowane z uwzględnieniem realnych cen rynkowych. Ustalone w nich ceny są stałe – nie stosujemy dopłat za przekroczenie umownego czasu osuszania i nie zmieniamy cen w trakcie realizacji prac.

Higiena i czystość mikrobiologiczna pomieszczeń w procesie osuszania po zalaniach, jak też dbałość o zdrowie i komfort Użytkowników, jest naszym priorytetem. Przed rozpoczęciem prac wykonujemy wstępne testy jakości powietrza. Podczas pracy zestawów osuszających stosujemy wieloetapową dezynfekcję powietrza i powierzchni z grzybów i ich zarodników. Stosujemy filtry HEPA eliminujące wciąganie szkodliwego bioaerozolu ze strefy podposadzkowej do pomieszczeń, wychwytujące oprócz pyłu i kurzu, również bakterie i zarodniki pleśni.

Zaawansowany technologicznie sprzęt o bardzo niskiej emisji hałasu pozwala prowadzić prace osuszeniowe w trakcie normalnego użytkowania pomieszczeń.

Naszym celem jest możliwie najkrótszy czas osuszania, po przy jednoczesnym zminimalizowaniu ingerencji w elementy wykończeniowe podłóg.

Prowadzimy prace we Wrocławiu, powiecie wrocławskim oraz okolicach.

O NAS

Firma  oferuje kompletną diagnostykę budowlaną   szkód spowodowanych destrukcyjnym działaniem wilgoci wraz z działaniami naprawczymi i  zwalczaniem zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

ZAPYTANIA

Jeżeli masz pytania dot. zalania, lokalizacji wycieków, odgrzybiania wpisz swój adres

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

KONTAKT

Masz pytania dot. szkody wodnej ?  Skontaktuj sie z nami

Ogrodowa 24 A, Kiełczów 55-093

501 504 834

Przygotowane przez HEN STUDIO

© 2021 Klinika Wilgoci. Wszystkie Prawa Zastrz.