Klinika Wilgoci : Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

TELEFON

501 504 834

EMAIL

biuro@klinikawilgoci.pl

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

ZAPYTAJ

LOKALIZACJA WYCIEKÓW - POMIARY

Szkody które  mogą powstać wskutek nieszczelności instalacji  nie należy lekceważyć. Im dłużej trwa wyciek zanim zostanie zlokalizowany, tym większe będą powstałe uszkodzenia, a   z reguły zawilgoceniu ulegają ściany i warstwy posadzkowe.  Podstawa rozpoczęcia prac osuszających jest lokalizacja miejsca nieszczelności i ustalenie przyczyn awarii.

W pierwszej kolejności, konieczne jest wykrycie źródła wycieku i jego likwidacja. Szybkie i profesjonalne zlokalizowanie nieszczelności jest bardzo ważne, leży w interesie użytkownika, właściciela, jak też firm ubezpieczeniowych, pozwala ograniczyć do minimum szkody, jak i zakres prac naprawczych. W razie braku tego działania nie można mówić o skutecznym osuszaniu. Wyciek, który nie zostanie zlikwidowany będzie wpływał na odtwarzanie się wilgoci, co zagrażać będzie różnego rodzaju uszkodzeniami. Aby szybko i dokładnie ustalić źródło  miejsca wycieku, oprócz dużego doświadczenia, potrzeba specjalistycznych urządzeń pomiarowych. Obecne techniki diagnostyczne w sposób bezinwazyjny pozwalają w wielu przypadkach precyzyjnie ustalić źródła nieszczelności instalacji wodnych, jak też uszkodzenia  powłok izolacyjnych

O NAS

Firma  oferuje kompletną diagnostykę budowlaną   szkód spowodowanych destrukcyjnym działaniem wilgoci wraz z działaniami naprawczymi i  zwalczaniem zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

ZAPYTANIA

Jeżeli masz pytania dot. zalania, lokalizacji wycieków, odgrzybiania wpisz swój adres

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

KONTAKT

Masz pytania dot. szkody wodnej ?  Skontaktuj sie z nami

Ogrodowa 24 A, Kiełczów 55-093

501 504 834

Przygotowane przez HEN STUDIO

© 2018 Klinika Wilgoci. Wszystkie Prawa Zastrz.