Klinika Wilgoci : Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

TELEFON

501 504 834

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

ZAPYTAJ

PLEŚNIE

Wilgoć jest główną przyczyną procesu niszczenia materiałów przez żywe organizmy, głównie grzyby domowe, pleśnie, bakterie i owady,  a tam gdzie  jest wilgoć,  grzyby  domowe, oraz pleśniowe  nie każą na siebie długo czekać.  Pleśnie niszczą nie tylko drewno i mury, ale także wpływają na zdrowie mieszkańców, działają rakotwórczo i  powodują u organizmów nadwrażliwych określone alergie w wyniku wytworzenia przez system immunologiczny odpowiednich przeciwciał.

 Najgorsze jednak jest to, że metabolity pleśniaków, są jedną z najsilniej działających trucizn pochodzenia roślinnego. Toksyny (mikotoksyny) wytwarzane przez pleśnie  są to związki nie metabolizowane w ludzkim organizmie. Mogą się one kumulować w tkankach narządów wewnętrznych powodując wiele komplikacji zdrowotnych. Toksyny wydzielane przez grzyby mogą poprzez układ oddechowy  działać alergicznie i atakować układ  immunologiczny  powodując m.in.:

- głębokie grzybice , stany zapalne skóry.

- objawy astmatyczne / świszczący oddech, duszność

- wzdęcia, biegunkę, wymioty

-ból stawów, zmęczenie, nudności,

- krwawienie z nosa, pieczenie, swędzenie oczu , białaczkę

- zatrucie organizmu

Aktywny rozwój grzybni najczęściej ujawnia się u ludzi osłabionych lub mających obniżoną odporność. Dlatego wszelkie grzyby trzeba natychmiast likwidować zanim lokator poważnie zapadnie na zdrowiu. Najważniejsze jest likwidowanie grzyba od podstaw , tj. wyeliminowanie przyczyny jego powstawania. Każde półśrodki powodują, że grzyb odrasta na nowo.

O NAS

Firma  oferuje kompletną diagnostykę budowlaną   szkód spowodowanych destrukcyjnym działaniem wilgoci wraz z działaniami naprawczymi i  zwalczaniem zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

ZAPYTANIA

Jeżeli masz pytania dot. zalania, lokalizacji wycieków, odgrzybiania wpisz swój adres

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

KONTAKT

Masz pytania dot. szkody wodnej ?  Skontaktuj sie z nami

Ogrodowa 24 A, Kiełczów 55-093

501 504 834

Przygotowane przez HEN STUDIO

© 2021 Klinika Wilgoci. Wszystkie Prawa Zastrz.