Klinika Wilgoci : Profesjonalne Usuwanie Szkód Wodnych

TELEFON

501 504 834

GODZINY PRACY

Pon - Piąt 8:00 - 16:00

ZAPYTAJ

Bio Dezynfekcja - Zamgławianie

Pleśnie - usuwanie

Warto wiedzieć

Firma KLINIKA WILGOCI oferuje usługi profesjonalnej BIO- DEZYNFEKCJI, neutralizacji zapachów i dezodoryzacji nową, niezwykle skuteczną metodą zamgławiania (mikro dyfuzji)

Zamgławianie

Dekontaminacja powietrza i  nieporowatych powierzchni metodą zamgławiania gazowego nową generacją bio-dezynfektantów na bazie nadtlenku wodoru stabilizowanego kompleksem srebra koloidalnego (30 ppm) i olejków eterycznych (Nocolyse, Nocolyse One Shot, Nocodor lub inne typy), gdzie   nie stosuje szkodliwych chemikaliów, w (99,9%) biodegradowalnych i nie szkodliwych dla ludzi.

Środek ekologiczny, niealergiczny, dezynfekujący, i niszczący zapach biologiczny. Produkt medyczny, udokumentowane działanie bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze i dezodorujące,  działające na główne zapachy pochodzenia organicznego lub bakteryjnego, takich jak: tytoń, mocz, śmieci, zwierzęta, i zapachy przemysłu.

 Za pomocą Dyfuzora, którego turbina pozwala na wysoki wypływ aerozolu (80 m/s) w temperaturze pokojowej. Cząstki o bardzo małych rozmiarach 5 mikronów tworzą tak zwaną "suchą mgłę", która dzięki niewielkiemu rozmiarowi cząstek i ich ładunkowi elektrycznemu zapewnia powolną i jednolitą sedymentację obejmującą każde cm2 dezynfekowanej przestrzeni. Połączenie prędkości i temperatury jonizuje emitowane cząstki i rozkłada nadtlenek wodoru na wysoko utleniające wolne rodniki o bardzo krótkiej żywotności.. Zniszczenie mikroorganizmów powodują rodniki hydroksylowe, które indukują i rozkładają błonę komórkową mikroorganizmów, co prowadzi to do zniszczenia komórek .  Po zakończeniu procesu zamgławiania  nie ma wilgoci ani korozji powierzchniowej w dezynfekowanych obszarach. Gwałtowny rozkład cząstek nie spowoduje powstawania lotnych związków organicznych. Środek dezynfekujący jest biodegradowalny w 99,9%, nie pozostawiając resztek.

Ta opatentowana technologia rozpraszania dezynfekuje wszystkie twarde powierzchnie, dzięki czemu uzyskuje się redukcję 99,9999% (> 6 log) organizmów zakaźnych. Jest to dezynfekcja  powierzchni i powietrza wysokiego stopnia, zalecana do stosowania w szpitalach (salach operacyjnych), klinikach, medycynie weterynaryjnej,  ośrodkach opieki dziennej, szkołach, hotelach, przestrzeniach mieszkalnych, transporcie i innych pomieszczeniach publicznych, jest zatwierdzona przez CASA (Urząd Bezpieczeństwa Lotnictwa Cywilnego) dla samolotów.  dająca możliwość zabicia wszystkich bakterii powierzchniowych i oraz  form wegetatywnych i zarodnikowych  grzybów pleśniowych i innych typów organizmów przenoszących się w powietrzu, tworząc  tym samym bezpieczniejsze środowisko dla przebywania ludzi.

O NAS

Firma  oferuje kompletną diagnostykę budowlaną   szkód spowodowanych destrukcyjnym działaniem wilgoci wraz z działaniami naprawczymi i  zwalczaniem zanieczyszczeń mikrobiologicznych.

ZAPYTANIA

Jeżeli masz pytania dot. zalania, lokalizacji wycieków, odgrzybiania wpisz swój adres

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

KONTAKT

Masz pytania dot. szkody wodnej ?  Skontaktuj sie z nami

Ogrodowa 24 A, Kiełczów 55-093

501 504 834

Przygotowane przez HEN STUDIO

© 2021 Klinika Wilgoci. Wszystkie Prawa Zastrz.